L MINITEL at Night Bazaar Chiangmai Hotel Chiang Mai

Chiang Mai
Capsulehotel L Minitel At Night Bazaar Chiangmai Chiang Mai
8.0 Heel goed
156 beoordelingen

L MINITEL at Night Bazaar Chiangmai Hotel Chiang Mai

176 ถนน ลอยเคราะห์ ชั้น 2 อาคารพาวิลเลียนไนท์บาซาร์, Chiang Mai, Thailand Kaart weergeven
Gelegen op 5 minuten wandelafstand van het comfortabele L MINITEL at Night Bazaar Chiangmai Hotel Chiang Mai met 3 sterren, kunnen gasten de IJzeren Brug in een mum van tijd bereiken. Het hotel met 21 kamers beschikt ook over privéparkeren.
Dit capsulehotel is gelegen op 2 km van de Chang Puak Markt, evenals op een klein stukje lopen van de Tha Phae Poort. De Chiang Mai Riverside wijk van Chiang Mai, waar L MINITEL at Night Bazaar Chiangmai Chiang Mai ligt, biedt toegang tot culturele attracties zoals het Museum voor insecten en natuurwonderen binnen 10 minuten rijafstand. Deze accommodatie bevindt zich op slechts 1 km van de Wat Chedi Luang en Chiang Mai station is op slechts 1 km ervandaan gelegen. Busstation white public to BORSANG bevindt zich binnen het bereik van dit hotel in Chiang Mai.
Gastenkamers bieden een zitruimte en een keuken, samen met een bureau voor het comfort van de gasten. Een bidet, een apart toilet en een douche zijn aanwezig. De privébadkamers, uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche, bieden ook een haardroger en een droger.
L MINITEL at Night Bazaar Chiangmai is op een steenworp afstand van Lemongrass Thai Restaurant dat gerechten uit de Thaise keuken aanbiedt.
+ Meer - Minder
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Chiang Mai
Bezienswaardigheden
  • Chedi Luang Temple - 1,5 km
  • Poort van Chiang Mai - 1,3 km
  • Chang Puak-poort - 2 km
  • Wat Phra - 2,5 km
  • Wat Suan Dok - 3,4 km
  • Nachtbazaar Chiang Mai - 200 m
  • Warorat Market - 800 m
  • Tha Pae-poort - 900 m
Luchthavens
  • Luchthaven Chiang Mai - 7 km
Treinstations
  • Treinstation Chiang Mai - 1,7 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Beveiliging
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Keycard toegang

Eten

  • Droger
  • Snackbar

Sport en recreatie

  • Ontspannings-/ TV-kamer

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan

Voorwaarden

Inchecken: van 14:00 tot 20:00
Uitchecken: tot 12:00
LicentienummerE10091220294239
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Di 20 Oct
Woe 21 Oct
Gasten
Hotels in Chiang Mai aan het zoeken